/// Túžite po zmene zamestnania? Niekto preferuje trvalý pracovný pomer, iní ľudia pracujú na živnosť, niekto zase hľadá vedľajší príjem. Nech patríte k akéjkoľvek skupine, vždy býva tá správna voľba ukrytá niekde uprosred.

Pošlite k nám svoj životopis na preventívnu prehliadku aj Vy!

Pozrieme sa aké možnosti sú v ňom ukryté a možno aj vy zistíte ako málo stačí aby ste sa rozhodli správne!

Najväčším bohatstvom našej spoločnosti sú ľudia, ktorí v u nás pracujú. Náš portál poskytuje svojim klientom erudovanú pomoc založenú na dôvere medzi klientom a spoločnosťou a na realizácii etických princípov vlastných nášmu povolaniu. Erudícia je preto kľúčovou kompetenciou našich potenciálnych zamestnancov. Rovnako dôležité sú však i osobnostné predispozície, spočívajúce v komunikatívnosti, flexibilite, precíznosti, odolnosti voči stresu, ochote neustále sa vzdelávať a  entuziazme ktorý je vlastný pre našu profesiu.

Naša spoločnosť sa snaží starostlivo vyberať svojich členov a prijímať do svojich radov ľudí, ktorí hľadajú priestor pre realizáciu získaných vedomostí, schopností i skúseností, ľudí, ktorí chcú neustále napredovať. Hľadáme skúsených profesionálov v oblasti finančného poradenstva, ktorý si zakladajú na solídnom prístupe a stabilnom partnerstve, kde sú dohody striktne dodržiavané so stabilnou garanciou.

Ak ste absolvent a ukončili ste stredoškolské štúdium, prípadne ešte študujete a hľadáte nové zamestnanie, alebo máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou napíšte nám. Možno aj vy budete pre nás tou správnou voľbou z radou nováčikov.

Ideálny kandidát má ukončené stredoškolské vzdelanie, je rozhľadeným a ambicióznym človekom.  Ak v sebe cítite potenciál posúvať sa vpred, byť prínosom, ale hlavne váženým členom, partnerom a odborníkom v našej spoločnosti,  vyplňte a odošlite nám váš životopis s popisom.

  • Miesto pôsobenia: PREŠOVSKÝ KRAJ
  • Typ pracovného pomeru: TPP/DIČ
  • Výška odmeny: 770 Eur,- + kvartálne odmeny a benefity
  • Nástup 1.11.2018 / dohodou
  • Možná dohoda/ Home-Office

Alebo nám zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu: info@superhypo.sk

Vážime si Váš záujem a dôveru, ktorú ste nám zaslaním svojho životopisu prejavili. Vždy preto, kontaktujeme aj neúspešných kandidátov a informujeme ich o výsledku výberového konania.

S úctou

SLOVENSKÝ HYPOTEKÁRNY PORTÁL

Erudovaný partner, ktorému dôverujete.